Jeśli chodzi o druk

Jeśli chodzi o druk – potrafimy zrobić z nim praktycznie wszystko, ponieważ mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

Nauczyliśmy się tego w ciągu dwudziestu pięciu lat obecności na rynku. Druk zaczynaliśmy od prepressu. Wtedy usługi tego typu świadczyliśmy dla jednej z najstarszych warszawskich drukarni offsetowych. W 2001 roku podbudowani niemałym doświadczeniem i uzależnieniem od zapachu farby drukarskiej założyliśmy drukarnie Gondor, jaką znacie dzisiaj.
Możemy pochwalić się współpracą z różnorodnymi markami z całego świata a dzięki posiadanej przez nas wiedzy potrafimy o tym wszystkim również sporo napisać. Dlatego też w zakładce blog pojawiają się teksty, filmy, linki związane z szeroko pojętą tematyką druk oraz reklamy. Artykuły dotyczyć będą wszelakich zagadnień, z jakimi, na co dzień mierzymy się w naszej pracy i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi i śledzenia na bieżąco naszego bloga.

Ćwierć wieku w branży, ogromne doświadczenie i satysfakcjonująca współpraca z największymi światowymi markami. Jeśli to Cię nie przekonuje, nie przekona Cię nic.

Przy okazji zapraszamy do współpracy i do składania zapytań na druk. Chętnie odpowiemy Państwu na pytania i posłużymy fachowym doradztwem oraz pomocą w uzyskaniu oferty, doskonale dopasowanej do Państwa potrzeb.