Kalendarze na 2020 rok


Warning: PHP Startup: Requires argument 2, '<a rel="nofollow"\1', to be a valid callback in /wp-content/plugins/wpa-seo-auto-linker/wpa-seo-auto-linker-functions.php on line 36

Kalendarz jest to

umowna, przyjęta w danej społeczności bądź kulturze, rachuba czasu.

Dzieli ona czas na powtarzające się cyklicznie okresy, związane najczęściej z cyklami przyrody. Nazwa pochodzi od rzymskiego słowa „kalendy” bądź według innych źródeł od łacińskiego callendarium. Obecnie najbardziej rozpowszechnionym kalendarzem na świecie jest kalendarz gregoriański, wprowadzony 15 października 1582 przez papieża Grzegorza XIII i oparty na długości roku zwrotnikowego. W przyszłym roku kalendarzowym 2020 prawdopodobnie będzie również obowiązywał kalendarz gregoriański więc śmiało zamawiaj już dziś 🙂

Kalendarze drukowane

mimo wzrastającej digitalizacji fizyczne kalendarze nadal są lubianym urozmaiceniem do kalendarzy w programach pocztowych i urządzeniach mobilnych. Dodatkową zaletą jest możliwość ich personalizacji: za pomocą flamastrów, naklejek i innych łatwo można spersonalizować wydrukowany kalendarz. Także w kwestii brandingu drukowane kalendarze mają szczególne zalety w porównaniu do cyfrowych. Indywidualne ikony, czcionki, kolory to wszystko możesz nadrukować na kalendarzach zgodnie ze swoim Corporate Design, np. w formie logo lub hasła.

Oferujemy kalendarze na 2020 rok

wiele rodzajów kalendarzy:

Każdy z powyższych kalendarze na 2020 rok możemy wydrukować przynajmniej w kilku różnych formatach. To samo dotyczy rodzajów papieru można wybrać pomiędzy papierami kredowymi, offsetowymi i z recyklingu.

Gdzie mogą złożyć Państwo zamówienie na kalendarze na 2020 rok dla swoje firmy, a także na inne świadczone przez nas usługi? Oczywiście zapraszamy do naszego biura do Warszawy. Ponieważ jednak swoją ofertę kierujemy do Klientów z różnych miast Polski zamówienia na kalendarze można złożyć także telefonicznie oraz mailem. Chętnie wydrukujemy i na koniec dostarczymy zamówienie za darmo do każdego miasta w Polsce.

Zapraszamy do współpracy i również do składania zapytań. Chętnie odpowiemy Państwu na pytania ponadto posłużymy fachowym doradztwem oraz pomocą w uzyskaniu oferty, doskonale dopasowanej do Państwa potrzeb.

Copyright © 2001-2019 GONDOR print & advertising, All rights reserved.

Wikipedia: kalendarz