KOPERTY Z LOGO FIRMY

W drukarni Gondor oferujemy cyfrowy oraz offsetowy nadruk kopert z logo firmy. Druk kopert zamówicie Państwo telefonicznie szybko i wygodnie. Oferujemy koperty z logo firmy w standardowych wymiarach: DL, C6, C5, C4, C3. Projekt graficzny umieszczamy na awersie, rewersie lub klapce koperty. Drukujemy na kopertach 120 gramowych o podwyższonej bieli. Dzięki temu otrzymają Państwo najwyższej jakości koperty firmowe z nadrukiem.

Wychodząc naprzeciw Państwu oferujemy również możliwość wykonania projektu graficznego koperty oraz personalizacji danych teleadresowych, numerycznych itp. Dzięki technologii cyfrowej mamy możliwość realizowania niskonakładowych zleceń oraz możliwości wykonania próbnego wydruku w celu weryfikacji przez klienta.

Wiele drukarni przyjmuje tylko duże zamówienia na koperty z nadrukiem, jednak my oferujemy drukowanie kopert nawet w niewielkich ilościach. Dzięki temu nasza oferta jest przystępna nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale także dla mniejszych i średnich firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Druk kopert z logo firmy jest więc usługą kierowaną do każdego z Państwa.

Gdzie mogą złożyć Państwo zamówienie na koperty z nadrukiem firmowym oraz inne świadczone przez nas usługi? Zapraszamy do miasta Warszawa, gdzie mieści się siedziba naszej drukarni. Jednakże swoją ofertę kierujemy do Klientów z różnych miast Polski, dlatego zamówienie na koperty z nadrukiem można złożyć także telefonicznie bądź mailowo. Chętnie dostarczymy koperty firmowe do każdego miasta w Polsce.