Rollupy to popularna forma reklamy.

Rollupy to popularna forma reklamy, ponieważ są to eleganckie i nowoczesne stojaki prezentacyjne, które są łatwe w transporcie a po rozłożeniu stanowią dużą powierzchnię reklamową.

Mogą być wykorzystywane praktycznie na każdym wydarzeniu – targach, akcjach promocyjnych i informacyjnych, konferencjach czy prezentacjach usług bądź produktów. Nie tylko są one bardzo efektywne, ale jednocześnie cechują się ogromną skutecznością.

Firma Gondor przygotowała dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę rollup’ów. Chętnie stworzymy rollupy na indywidualne zamówienie każdego Klienta. Nasza drukarnia podejmie się każdego zlecenia, ponieważ zadowolenie i satysfakcja Klientów to dla nas rzecz najważniejsza.

Rollupy to jedna z lepszych i zarazem tańszych form reklamy, obok której nie da się przejść obojętnie. Mogą sobie na nie pozwolić zarówno duże, jak i małe firmy. Jeżeli poszukujesz dobrej, efektywnej i przyciągającej wzrok reklamy, jesteśmy pewni, że rollupy okażą się dla Ciebie doskonałym wyborem. Zaletą rollup’ów jest także bardzo szybki czas produkcji i niezwykła łatwość i prostota w montażu. Rollupy można wykorzystywać wielokrotnie, ponieważ cechują się świetną trwałością.

Rollupy drukujemy wyłącznie na papierze wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, by grafika na rollup’ach była wyrazista i cechowała się intensywnością barw. Jako Klienci, mogą Państwo wysłać do nas własny projekt na rollupy lub poprosić o jego stworzenie. W naszej firmie pracują graficy z ogromnym doświadczeniem, którzy chętnie stworzą dla Państwa oryginalny, ciekawy i designerski projekt na rollupy. Podczas produkcji rollup’ów zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu efekt będzie naprawdę zdumiewający! Gwarantujemy, że drukarnia Gondor w mieście Warszawa zaoferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z usług, które oferujemy. Prócz rollup’ów produkujemy także wobblery, ścianki, stojaki, standy oraz wiele innych produktów reklamowych. Aby złożyć zamówienie, odwiedź naszą drukarnię w mieście Warszawa lub skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy i do składania zapytań. Chętnie odpowiemy Państwu na pytania i posłużymy fachowym doradztwem oraz pomocą w uzyskaniu oferty, doskonale dopasowanej do Państwa potrzeb.

Copyright © 2001-2019 GONDOR print & advertising, All rights reserved.